Ponad 140 osób wzięło udział w zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie integracyjnej biesiadzie dla seniorów pod nazwą „Świat filmu lata 60-te ”.
Organizatorem wspólnej zabawy oraz koncertu piosenki filmowej w wykonaniu seniorów – był Dom Dziennego Pobytu a uczestnikami zabawy byli seniorzy
z terenu miasta Chełm, zaprzyjaźnieni seniorzy z okolicznych miejscowości oraz reprezentanci Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Kowla.
Uczestników biesiady – powitał Pan Artur Juszczak Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie – życząc wszystkim wspaniałej atmosfery i udanej zabawy.
Gościem specjalnym był Pan Stanisław Mościcki – zastępca Prezydenta Miasta Chełm, który zwrócił się z ciepłymi słowami do uczestników biesiady, życząc im pomyślności, dobrej zabawy – aby wspólne spotkanie dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych wrażeń i pozostało na długo we wspomnieniach.
W czasie trwania imprezy seniorzy zaprezentowali swoje zdolności muzyczne mogli zasmakować grochówki, bigosu, potraw z grilla oraz słodkich wypieków przygotowanych przez seniorki z Domu Dziennego Pobytu w Chełmie. Wszyscy dobrze się bawili przy muzyce filmowej z lat 60 – tych i nie tylko.
Zadowolenie ze strony seniorów daje nam nie tylko powody do satysfakcji ale także motywuje do dalszej pracy na rzecz osób starszych.

GALERIA

źródło: FB MOPR w Chełmie