Zapewne każdy z nas czasem marzy po cichu o powrocie do beztroski z dzieciństwa. Nie możemy zapomnieć smaku waty cukrowej oraz jaskrawych balonów, o które przy każdej możliwej okazji prosiliśmy rodziców. Marzyliśmy o amerykańskim śnie, oglądaliśmy mnóstwo sitcom’ów i zastanawialiśmy się kiedy i my włożymy mundurki.

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, czyli data, na którą kiedyś zawsze czekaliśmy. Niestety dorosłe życie dopadło nas wcześniej niż myśleliśmy, przez co ten ważny dzień zgubił swoją wartość wśród rachunków za prąd i umów podpisywanych z kolejnymi najemcami.

Jednak są jeszcze ludzie, którzy szukają rozwiązań i nie boją się nagłego powrotu do dzieciństwa. Mowa tu o dwóch podmiotach, a mianowicie o Stowarzyszeniu Youth Human Impact oraz Teatrze HAM, którzy w porozumieniu z warszawskim klubem La Playa Music Bar postanowili wrócić do czasów kiedy naszym jedynym obowiązkiem było nakarmienie chomika.

Organizatorzy na swoich oraz warszawskich fanpaga’ch hucznie zapraszają wszystkich na event pod chwytliwą nazwą American Children’s Day for Adults. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca br. w ulokowanym nad Wisłą klubie La Playa Music Bar. Organizatorzy nie zapomnieli o części artystycznej, podczas której uczestnicy będą mogli m.in. obejrzeć pokaz tańca Boogie Woogie grupy SwingStep.pl oraz dać się porwać muzyce podczas warsztatów,  które poprowadzą.

Kolejnym punktem programu bęzdzie koncert zespołu Stroszek – chłopaki grają fantastycznego alternatywnego rocka, który na pewno pobudzi publiczność. Część artystyczną zamkną dziewczyny z Teatru Hesperydy na codzień działające w Chełmskim Domu Kultury, które zaprezentują pokaz teatru ognia. Oprócz wymienionych kluczowych punktów programu uczestnicy będą mieli okazję zagrać w beer ponga oraz inne liczne gry rodem z amerykańskiego snu.

My jako redakcja na pewno nie przepuścimy okazji do tak świetnie zapowiadającej się zabawy i Wam również polecamy oderwać się na chwilę od dorosłego życia!

Więcej informacji o wydarzeniu w linku poniżej:

https://web.facebook.com/events/135371433677977/?fref=ts

Organizatorzy:          La Playa Music Bar , Stowarzysznie Youth Human Impact,  Teatr HAM

Partnerzy:                 SwingStep.pl, Stroszek, Teatr Hesperydy, Policealna Szkoła Wiliams w Chełmie